Tuğçenur Gökçen Turku
Tuğçenur Gökçen Turku
(0 Değerlendirme)
  • 4 Eğitim
  • Öğrenci

Biyografi

Ailemde üçüncü çocuğum. Annem, Bioenerji işiyle uğraşmaktadır, babam ise eğitimci, araştırmacı ve yazar olarak faaliyet göstermektedir.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde tamamladım. Üniversite eğitimimi ise Yenipazar Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünde lisans öğrencisi olarak Sırbistan'da uzaktan eğitim modeliyle sürdürüyorum.

Bu süre zarfında yaşam koçluğu alanında uzman eğitimi alarak insanların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına, kişisel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine, doğru kariyer planlaması yapmalarına ve yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bir rehberlik sistemi olan yaşam koçluğu konusunda uzmanlaştım. Ayrıca NLP, Accessbars, Sarkaç, Grafoloji, Rüya koçluğu, Reiki Kundalini (Master), Bioenerji, EFT Kuantum, filial, aile oyun terapisi, Nefes terapisi eğitimi, meditasyon koçluğu, tasavvuf ile NLP, hipnoz ve hipnoterapi, bilinçaltı sembol dili eğitimi, eğiticinin eğitimi, yaratıcı drama, beden dili eğitimi, aile dizimi gibi çeşitli alanlarda eğitimler aldım ve uluslararası üniversite denkliğinde sertifikalara sahibim. Yurtiçi ve yurtdışından birçok danışana hizmet vererek çalışmalarıma devam etmekteyim.

Kitap okumak, yaşlı ve kimsesizleri ziyaret etmek, sosyal yardım derneklerinde gönüllü olarak çalışmak gibi ilgi alanlarıma ve hobilerime zaman buldukça odaklanmaya çalışıyorum. Ayrıca 2018 yılında eşim Mesut TURKU ile evlendim ve 2020 yılında Baturalp adında bir çocuğumuz dünyaya geldi. Başarılı bir iş ve eğitim hayatının yanı sıra başarılı bir aile hayatı sürdürmek de önemli hedeflerim arasında yer almaktadır.

Ayşifa Kurucusu Ayşifa Kurucusu

Değerlendirme

0.0

Eğitmen Puanı
0
0
0
0
0

Tuğçenur Gökçen Turku Hakkında Değerlendirme yapmak istermisiniz?

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yıldız İşaretli alanlar zorunludur. *


Tuğçenur Gökçen Turku Hazırladığı Eğitimler

(17 inceleme)

Bioenerji

  • Konu
  • Öğrenci

Bio enerji , insan vücudunda yer alan biyoenerji sistemlerine odaklanı...

₺0 ₺0
Detaylı Bilgi
(16 inceleme)

Bolluk Bereket Reikisi

  • Konu
  • Öğrenci

Bolluk bereket Reiki eğitimi, enerji dengeleme ve pozitif niyetlerle b...

₺0 ₺0
Detaylı Bilgi
(0 inceleme)

Bolluk Bereket Eğitimi

  • Konu
  • Öğrenci

Bolluk Bereket Reiki Eğitimi; dua, reiki, doğal taşlar, ritüeller ve r...

₺2.500 ₺3.500
Detaylı Bilgi
(0 inceleme)

Bioenerji Master Seviye

  • Konu
  • Öğrenci

Enerjiyle içsel denge: Beden, zihin, ruh uyumu ve şifa

₺0 ₺0
Detaylı Bilgi